Naše služby

Elektroinštalačné práce

Ponúkame Vám komplexné služby v oblasti elektroinštalácií, silnoprúd aj slaboprúd  ako je montáž novej elektroinštalácie v novostavbách ,rodinných domoch, elektroinštalácie výrobných a priemyselných objektov elektroinštalácie v administratívnych budovách, kancelárskych priestorov elektroinštalácie bytových domov, spoločných priestorov bytových domov, vrátane senzorového osvetlenia a elektroinštalácie prípojok. Neváhajte nás kontaktovať. Radi Vám poradíme a urobíme presnú kalkuláciu.


Videovrátniky 

Majte prehľad o všetkom čo sa deje v okolí Vášho domu. Prostredníctvom videovrátnika môžte komunikovať s osobu stojacou predo dvermi. Následným použitím tlačidla mu viete umožniť vchod cez dvere či bránu.

Inteligentná domácnosť

Páčilo by sa Vám keď po práci prídete domov a už Vás bude čakať vyhriaty dom, napustená vaňa a zapnutá TV? To všetko vďaka tomu, že Váš inteligentný dom sa prispôsobuje parametrom, ktoré si sami zvolíte.Neváhajte a uľahčite  si každodenné činnosti, spríjemnite   si bývanie, šetrite energie a peniažky. 
Ochráňte svojich blízkych, aj svoj majetok a majte svoj život pod kontrolou.

Bleskozvody

Ponúkame Vám montáž  bleskozvodu pre rodinné a  panelákové domy . Zabezpečujeme komponenty pre realizáciu kvalitného bleskozvodu a uzemnenia, ktoré dokáže ochrániť osoby a predmety v budove pred účinkami blesku či prepätia.

Kamerové systémy


  Už sa nemusíte obávať neočakávaných návštev. Nech ste kdekoľvek môžete sledovať situáciu okolo Vášho domu priamo na mobile či tablete. Kamerový systém zabezpečuje  bezpečnosť Vášho domova.  Ak si aj Vy chcete zabezpečiť svoj dom, byt či firmu, kontaktujte nás. My Vás radi navštívime, navrhneme riešenie ušité priamo pre Vás!


Zvončeky a osvetlenie

Zvončekové audio systémy sú v BD nevyhnutnosťou, hlavne kvôli bezpečnosti obyvateľov domu. V súčasnej dobe sú zvončekové systémy nainštalované na väčšine domov, a preto sa naša firma zameriava nielen na ich montáž, ale aj na ich opravy a údržbu. Zvončekový audio systém alebo domové dorozumievacie zariadenie je systém iba na prenos zvuku. Základom zvončekového audio systému je panel s tlačidlami pri vstupe do domu. Pomocou správneho tlačidla návštevník zazvoní na lokálny telefón v byte vlastníka. Následne vďaka slúchadlu v byte a mikrofónu na paneli dole pred domom sa môžu obaja dorozumievať. Niektoré moderné systémy namiesto samostatného tlačidla na paneli pre každý byt samostatne, fungujú tak, že návštevník na paneli zadá číslo bytu. Ak návštevník číslo bytu nepozná, môže si ho vyhľadať v mennom zozname, ktorým sa dá listovať na displeji na paneli. Moderné audio systémy umožňujú telefonovanie medzi bytmi navzájom pomocou zvončekového audio systému.

Revízie

Zabezpečovacie systémy

Kvalitný alarm spoľahlivo zabezpečí nie len rodinné domy, ale aj rozsiahle administratívne budovy s množstvom kancelárií, obchodov či 
skladových priestorov. 


Výhody alarmového systému:

1. Ochrana a prevencia pred nežiaducími návštevníkmi

2. Signalizuje únik plynu, vody a požiaru

3. Upozorňuje majiteľa o neoprávnenom vstupe do objektu

4. Poplach je možne synchronizovať s mobilom alebo priamo na pult centralizovanej ochrany.

 

Satelitná technika

Ponuka satelitných balíkov DIGI TV

SATELIT ŠTANDARD = 69 TV programov, z toho 35 v HD, cena 9,60 €/mes.
SATELIT PREMIUM = 110 TV programov, z toho 44 v HD, cena 13,60 €/mes.
SATELIT EXTRA HBO = HBO HD, HBO2 HD, HBO3 HD, cena 6,00 €/mes.
SATELIT EXTRA HU+= 37 maďarských TV, z toho 8 v HD, cena 3,30 €/mes. 

Digitálna televízia do každej domácnosti! Naším klientom ponúkame odborné poradenstvo pri výbere najvhodnejšieho prevádzkovateľa digitálnej TV. Montujeme a opravujeme : Skylink, DIGI TV, FreeSat, PlusTelka, Voľná TV. Realizujeme profesionálnu montáž a poskytujeme kvalitný servis. Komplexnosť našich služieb využívajú naši zákazníci aj pri prechode k druhému operátorovi. Všetko nájdete u Nás pod jednou strechou. Pri zmene providera nie sú nútení zmeniť dodávateľskú a servisnú firmu. Budeme radi ak sa pridáte k naším spokojným klientom a už dnes sa tešíme na Vaše  zavolanie!

Údržba, opravy a poruchový servis